Categories

REKLAMA

Elektronika dla Psów i Kotów

Akcesoria Logopedyczne.

Nowości

Uniwersalna Pętla Indukcyjna SL01 z przełącznikiem Nokia/Iphone. Do tej pory pętle przewodowe charakteryzowały się dużymi ograniczeniami. Większość telefonów dzieli się na dwie grupy pod względem rodzaju wejścia słuchawkowego. W telefonach Iphone i innych z tym samym gniazdem mamy inną kolejność pinów we wtyczkach 3,5mm minijack niż np w telefonach Nokia. Powodowało to że jedna pętla mogła być wykorzystywana tylko z jednym rodzajem wtyczki czyli pętla do Nokii nie działała prawidłowo z telefonem Iphone. Pętla indukcyjna SL01 jako pierwsza posiada przełącznik kolejności pinów dzięki czemu jest ona kompatybilna ze wszystkimi telefonami z gniazdem 3,5mm.
Pętla SL01 zbudowana jest  z wysokiej jakości przyjemnych w dotyku materiałów. W standardzie pętla posiada wbudowany mikrofon. W ofercie są też pętle z bardzo czułym mikrofonem na przewodzie.

pętla indukcyjna bluetooth do mikrosłuchawkiPętla indukcyjna Bluetooth BTHF 100 to najnowszy produkt firmy Senido. Urządzenie powstało w odpowiedzi na zapotrzebowanie dużej części naszych klientów. O wyjątkowości pęti indukcyjnej BTHF100 decyduje przede wszystkim duża moc sygnału przekładająca się na optymalną głośność w słuchawce. Dzięki energooszczędnemu układowi pętla zapewnia aż 6 godzinny czas rozmów. Pętla została standardowo wyposażona w wysokiej klasy mikrofon studyjny umożliwiający przekazywanie informacji bardzo cichym szeptem. 
Pętla cieszy się też pozytywną opinią wśród naszych klientów, którzy cenią sobie wygodę jej użytkowania oraz niezawodność.

Mała, niepozorna, ale za to bardzo głośna mikrosłuchawka Sensa NANO.mikrosłuchawka sensa micro
Mikrosłuchawka Sensa NANO to najnowszy produkt firmy Senido. Priorytetem przy projektowaniu słuchawki był rozmiar. Wymiary słuchawki udało się znacznie ograniczyć dzięki innowacyjnemu systemowi aplikacji baterii do urządzenia oraz całkowitemu przeprojektowaniu ułożenia elementów elektronicznych słuchawki. Produkt końcowy okazał się rewolucyjny. Słuchawka ma niecały centymetr długości i ok 6mm śrenicy w najgrubszym miejscu. Rozmiary słuchawki sprawiają że może być ona noszona przez osoby z bardzo wąskimi kanałami słuchowymi, np kobiety,  a także dzieci. Dzięki niezwykle małej średnicy słuchawka wchodzi głęboko do kanału słuchowego dając całkowity kamuflaż nawet w silnym oświetleniu lampy.
Drugą cechą słuchawki jest duża moc dźwięku dzięki czemu użytkownik zawsze może liczyc na dobrą głośność, także przy wykorzystaniu pasywnych pętli indukcyjnych, lub pętli bluetooth bez wzmacniacza. 
Sensa Micro tak jak wszystkie najnowsze mikrosłuchawki firmy Senido zaopatrzona jest w filtr przeciw-woskowinowy chroniący słuchawkę przed uszkodzeniem i zapewniający najwyższą jakość dźwięku na długie lata.

 
 

zegarek studencki 2 generacji
 
Najnowszy model zegarka studenckiego. Od poprzedniej wersji odróżnia go biały tekst wyświetlany na czarnym tle . Nowa wersja umożliwia też umieszczenie 12 lini tekstu w porównaniu do 7 lini w starszym modelu. Większa ilość danych na stronie oznacza rzadszą potrzebę ich przełączania. 
Zmiany sprawiają, że korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze i jeszcze bardziej dyskretne.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
pętla indukcyjna Bluetooth mp3Pętla indukcyjna Ze wzmacniaczem 3 Watt T-Loop Z zewnętrznym mikrofonem i sterowaniem odtwarzaczem mp3 w telefonie. Znana i ceniona przez użytkowników mikrosłuchawek pętla T-loop została teraz rozbudowana o zewnętrzny, łatwy do umieszczenia w wygodnym miejscu mikrofon. Drugą nowością jest możliwość obsługi odtwarzacza mp3 z poziomu pętli. Od teraz można przełączać utwory lub notatki głosowe bez potrzeby sięgania po telefon. Odtwarzaczem steruje się za pomocą przycisków z boku pętli.
 
 
 
 

Moduł indukcyjny Senido GSM BOX współpracujący z mikrosłuchawką.

moduł indukcyjny GSM BOX wspołpracujący z mikrosłuchawkąNowatorskie urządzenie stawiające ukrytą komunikację na nowym poziomie kamuflażu.
Do tej pory konieczną składowymi zestawu do ukrytej komunikacji były: mikrosłuchawka pętla indukcyjna oraz telefon komórkowy. Moduł indukcyjny ogranicza ilość urządzeń do dwóch. Ten najnowszy produkt łączy w sobie funkcję telefonu komórkowego z funkcją pętli indukcyjnej.  Obsługa także znacznie się upraszcza. Do modułu wkładamy kartę sim, włączamy urządzenie oraz aplikujemy mikrosłuchawkę do ucha. Urządzenie automatycznie odbiera każde przychodzące połączenie dzięki czemu nie musimy stresować się tum zadaniem. Duża moc nadajnika powoduje że zasięg do mikrosłuchawki jest znaczny dzięki czemu sprzęt można ukryć w wygodnym miejscu w ubraniu lub w innym przedmiocie np: plecak, torba, piórnik kosmetyczka itp. Bardzo czuły mikrofon zapewnia możliwość przekazywania informacji szeptem.
 
 
 
 

Bezprzewodowa Mikrosłuchawka Indukcyjna Sensa SlimFit Anti-Wax

 
Bezprzewodowa mikrosłuchawka indukcyjna Sensa Slim Anti-WaxJest to obecnie najmniejsza słuchawka indukcyjna na rynku z systemem Anti-Wax.
kształt stożka oraz niezwykle mała średnica zapewniają, że słuchawka chowa się w całości do kanału słuchowego przez co pozostaje kompletnie niewidoczna dla osób postronnych. Słuchawka świetnie nadaje się też dla kobiet, które mają węższe kanały słuchowe, przez co nie są w stanie zaaplikować sobie żadnej mikrosłuchawki, tak żeby nie wystawała ona na zewnątrz ucha, wzbudzając w ten sposób natychmiastowe zainteresowanie.

Słuchawka wyposażona jest w system zabezpieczający ją przed potem i woskowiną. System ten występuje również w najlepszych wewnątrzusznych aparatach słuchowych. Umożliwia on samodzielną wymianę zapchanego woskowiną filtra przez co ogranicza znacznie koszty serwisowania lub ewentualnych napraw.

Filtr dzięki swojej konstrukcji nie powoduje żadnej straty w głośności ani jakości dźwięku.


Pętla indukcyjna ze wzmacniaczem audio 3 Watt i zintegrowanym akumulatorem Li-ion.

pętla indukcyjna bluetooth ze wzmacniaczemPętla jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą korzystać z mikrosłuchawki w różnych warunkach. Pętla, dzięki wydajnemu wzmacniaczowi audio, zapewnia doskonałą głośność i zrozumienie rozmów nawet w głośnym otoczeniu. Zasięg pętli jest na tyle duży, że pętli nie trzeba nawet nosić na szyi. Może ona znajdować się w dalszej odległości od mikrosłuchawki np: w plecaku, torbie czy kieszeni. Pętla posiada system zabezpieczenia przed wykryciem SOS - wciskając przycisk wyłączamy nadawanie do mikrosłuchawki. Po minięciu zagrożenia tym samym przyciskiem ponownie aktywujemy nadawanie nie tracąc połączenia GSM. Jest możliwość komunikacji z rozmówcą za pomocą sygnałów dźwiękowych.


Indukcyjny Zegarek Studencki współpracujący z bezprzewodową mikrosłuchawką.

Zegarek ściaga zegarek studencki mikrosłuchawkaJest to zupełna nowość na rynku. Dwie najważniejsze funkcje nowego zegarka studenckiego to: przeglądarka plików tekstowych oraz komunikacja z mikrosłuchawką, w której odtwarzane są pliki audio nagrane wcześniej na zegarku. Zegarek wyposażony jest także w przeglądarkę zdjęć, radio oraz odtwarzacz plików mp4.
Bardzo przydatną funkcją jest dyktafon, dzięki któremu notatki głosowe nagrane na zegarek mogą być zaraz po tym odtwarzane i odsłuchiwane w mikrosłuchawce.

Pełną konspirację zapewnia szybki powrót do wyświetlania godziny po pojedynczym kliknięciu odpowiedniego przycisku. Nieograniczone możliwości zapewnia duża pamięć, aż 4GB.


Długopis Indukcyjny Bluetooth 3 Generacji wyposażony w cewkę indukcyjną oraz mikrofon.

długopis indukcyjny bluetooth mikrosłuchawkaNajnowsza wersja Długopisu Indukcyjnego Bluetooth odróżniająca się od poprzednich: mocniejszym nadajnikiem, mniejszymi rozmiarami i eleganckim design'em. Znaczne wzmocnienie sygnału do słuchawki zapewnia znakomitą głośność i wyrazistość dźwięku niespotykane do tej pory w długopisach indukcyjnych.

Długopis ZZ01 stanowi doskonałą alternatywę dla pętli indukcyjnych. Korzystanie jest niezwykle wygodne i naturalne a sprzęt nie wzbudza żadnych podejrzeń.