Kategorie

REKLAMA

Elektronika dla Psów i Kotów

Akcesoria Logopedyczne.

Mikrokamera 3G w guziku Video BOX na Androida na egzamin

  • Czas realizacji: 24H
  • Dostępność: Brak Brak
  • Poleć produkt


Mikrokamera Video-Box 3G


3G VIDEO BOX to dyskretne urządzenie do monitoringu video w czasie rzeczywistym. Bardzo małe rozmiary zestawu oraz wbudowny akumulator sprawiają że Video Box doskonale nadaje się do filmowania z ukrycia oraz do wykorzystania jako operacyjna kamera nasobna. Kamuflaż dodatkowo ułatwia ukrycie otworu obiektywu kamery pod guzikiem, który doskonale komponuje się pomiędzy innymi guzikami np. w koszuli.  

Przekaz obrazu w czasie teraźniejszym możliwy jest tutaj dzięki wykorzystaniu sieci komórkowej. Transmisja wędruje z Video Box'a na zaufany telefon w trybie tzw. "Video Rozmowy" i widoczna jest na jego ekranie w postaci okna.  Wykorzystanie sieci komórkowej sprawia, że przesył wideo może odbywać się na nieograniczoną odległość. Jedynym warunkiem połączenia jest dobry zasięg sieci 3G w miejscu używania zestawu.

Urządzenie dzięki wbudowanemu mikrofonowi (w obudowie kamery) umożliwia wzbogacenie transmisji wideo o dźwięk (transmisja audio-video). Zestaw wykorzystywany jest też jako podsłuch GSM przesyłający jedynie sygnał audio na zasadzie zwykłych połączeń głosowych. Możliwość aktywacji funkcji zestawu (np. zapisu lub transmisji wideo, zapisu lub transmisji audio) poprzez ruch w polu widzenia kamery lub poprzez sygnał z jednego z wejść alarmowych powoduje, że urządzenie świetnie nadaje się do monitoringu pomieszczeń lub jako składowa systemu alarmowego.

Zestaw Video-Box posiada także możliwość zapisu obrazu oraz dźwięku na karcie SD.
Obsługa wszystkich zaawansowanych funkcji zestawu Video-Box odbywa się za pośrednictwem komend SMS wysyłanych z autoryzowanego numeru telefonu.

Łatwość operowania miniaturową kamerą ukrytą w guziku, małe rozmiary zestawu oraz nieograniczony zasięg transmisji audio-wideo sprawiają, że urządzenie może być wykorzystywane do tajnych operacji prowadzonych np. przez firmy detektywistyczne.

Zestaw Video-Box składa się głównej jednostki czyli nadajniko-rejestratora z wbudowanym akumulatorem.
Na zewnętrznej obudowie znajdziemy tutaj:
gniazda karty SD, karty SIM
wejścia na ładowarkę, antenę, dla dwóch czujników alarmowych (np czujniki ruchu), audio-video dla przewodowej kamery w guziku.
wyjście alarmowe
Drugim podstawowym elementem jest mikro kamera na przewodzie z obiektywem ukrytym pod niewielkim guzikiem. W obudowie kamery znajduje się też mikrofon. Specjalna przejścówka umożliwia podpięcie do rejestratora dowolnej innej kamery.Transmisja video odbywa się na zasadzie zwykłej "wideo rozmowy". Obraz z kamery przekazywany jest za pomocą sieci 3G na telefon komórkowy lub tablet. 
mikrokamera 3g w guziku na egazmin

 Główne funkcje:

1. Połączeń w formie wideo-rozmowy widocznej na monitorze telefonu komórkowego

2. Systemy PAL / NTSC 

3. Detekcja ruchu w polu widzenia kamery

4. Alarm SMS i MMS (zdjęcie)

5. Zapisywanie na Micro SD

6. Połączenie audio

7. 2 wejścia alarmowe i 1 wyjście

8. Akumulator Li-ion

 

Specyfikacja:

Sieci:

Model HSDPA / UMTS 850/1900 MHz GPRS / GSM 850/900/1800 MHz

Model E HSDPA / UMTS 900/2100 MHz GPRS / GSM 850/900/1800 MHz

 

Szybkość transmisji: do 384 kbps danych

Standardowe połączenie wideo: 3GPP QCIF 176 × 144

Sygnał wideo Format: PAL / NTSC

Mirco SD (TF) wsparcie: 8GB Max

Zasilacz 12V 1A

Akumulator litowo-jonowy: 1500mAh

Rozmiar: 72mm x 62mm x 23mm

Waga netto (z baterią): 115 g