Kategorie

REKLAMA

Elektronika dla Psów i Kotów

Akcesoria Logopedyczne.

GSM-BOX Ultra Slim

  • Czas realizacji: 24H
  • Dostępność: Brak Brak
  • Producent: Senido
  • Cena: 319,00 zł
  • szt.
  • Poleć produkt

Jeszcze nigdy szpiegowanie nie było takie proste. Możesz już zapomnieć o łatwym do wykrycia telefonie komórkowym i niewygodnej pętli indukcyjnej. Teraz do prowadzenia dyskretnych połączeń wystarczy tylko karta Micro Sim + GSM-BOX oraz mikrosłuchawka.
GSM-BOX Ultra Slim  to kolejny, ulepszony model tego innowacyjnego urządzenia. Charakteryzuje się on tym, że jest niezwykle płaski. Dzięki temu bardzo łatwo ukryć go np. w kieszonce koszuli. Wymiary płaskiej karty sprawiają, że nawet przy przeszukaniu urządzenie nie wzbudza podejrzeń. Wygodę w korzystaniu zapewnia mocny sygnał indukcyjny generowany przez 4,5 watowy wzmacniacz co powoduje, że mikrosłuchawka może znajdować się w odległości nawet do 60cm od GSM-BOXa. Prowadzenie dyskretnej komunikacji ułatwia bardzo czuły mikrofon zbierający każdy nawet najcichszy szept. Wszystkie wymienione zalety sprawiają że GSM-BOX zyskuje coraz większą popularność wśród użytkowników mikrosłuchawek.

Jak to działa?
GSM-BOX posiada wbudowany moduł GSM Po włożeniu karty Micro SIM urządzenie automatycznie odbiera wszystkie połączenia.
Wzmacniacz i wydajna cewka emitują mocny sygnał indukcyjny który zapewnia efektywny zasięg w promieniu 40-60cm, bardzo małe wymiary umożliwiają ukrycie urządzenia w kieszeni koszuli oraz w kieszeni spodni.
Bardzo czuły mikrofon (-35dB) zapewnia słyszalność bardzo cichego szeptu nawet kiedy urządzenie jest pod ubraniem, w zależności od opcji istnieje możliwość ukrycia mikrofonu w rękawie lub kołnierzu koszuli. 
GSM-BOX  posiada wbudowany akumulator LI-ion o poj 600mAh który zapewnia do 4 godzin czasu rozmów lub 45 godzin czuwania.

Charakterystyka:
Rozmiar: 85 x 50 x 4,5 mm (dł x szer x wys) Podobnie jak Master Card
Waga: 30 gramów
Unikalny nr IMEI
Moduł GSM: czterozakresowy 
Wbudowana cewka indukcyjna
Czas rozmów: do 4 godzin
Czas czuwania: 45 godzin
Ładowanie : Gniazdo Micro USB

Urządzenie umożliwia podłączenie do niego pałer-baku za pomoca gniazda micro usb, dzięki czemu dodatkowo można wydłużyć jego czas działania.  W zestawie:
GSM-BOX z Mikrofonem przewodowym
Adapter sieciowy USB

1 x kabel USB
Instrukcja obsługi

NAJ LEPIEJ WSPÓŁPRACUJE
ZE SŁUCHAWKAMI:

  • ECO
  • MICROEAR
  • NANO