Kategorie

KOMUNIKAT

Drodzy nam Szanowni klienci, z uwagi na Wasze i nasze bezpieczeństwo w zaistniałej sytuacji związanej z Koronawirusem wstrzymujemy odbiory osobiste w naszym sklepie do odwołania. Sklep internetowy oraz zamówienia indywidualne i hurtowe działają bez zmian.

Pracujemy standardowo i robimy co w naszej mocy, aby zamówienia były realizowane bez opóźnień.

REKLAMA

Elektronika dla Psów i Kotów

Akcesoria Logopedyczne.

GSM-BOX z mikrofonem na przewodzie.

  • Czas realizacji: 24H
  • Dostępność: Jest Jest
  • Producent: Senido
  • Cena: 170,00 zł
  • szt.
  • Poleć produkt

Jeszcze nigdy szpiegowanie nie było takie proste. Możesz już zapomnieć o łatwym do wykrycia telefonie komórkowym i niewygodnej pętli indukcyjnej. Teraz do prowadzenia dyskretnych połączeń wystarczy tylko karta Micro Sim + GSM-BOX oraz mikrosłuchawka. 

GSM-BOX  to kolejny, ulepszony model tego innowacyjnego urządzenia. Charakteryzuje się on tym, że jest niezwykle płaski. Dzięki temu bardzo łatwo ukryć go np. w kieszonce koszuli lub na ramieniu. Wymiary płaskiej karty sprawiają, że nawet przy przeszukaniu urządzenie nie wzbudza podejrzeń. Wygodę w korzystaniu zapewnia mocny sygnał indukcyjny regulowany oddzielnie na dwóch poziomach głośności co powoduje, że mikrosłuchawka może znajdować się w odległości nawet do 25cm od GSM-BOXa. Prowadzenie dyskretnej komunikacji ułatwia bardzo czuły mikrofon zbierający każdy nawet najcichszy szept. Wszystkie wymienione zalety sprawiają że GSM-BOX zyskuje coraz większą popularność wśród użytkowników mikrosłuchawek. 


Jak to działa?
GSM-BOX posiada wbudowany moduł GSM 2G / 3G / 4G. Po włożeniu karty Micro SIM urządzenie automatycznie odbiera wszystkie połączenia.
Wzmacniacz i wydajna cewka emitują mocny sygnał indukcyjny który zapewnia efektywny zasięg w promieniu 30-60cm, regulacja głośności umożliwia ukrycie urządzenia na ramieniu jak i w kieszeni spodni.
Bardzo czuły mikrofon (-35dB) zapewnia słyszalność bardzo cichego szeptu nawet kiedy urządzenie jest pod ubraniem istnieje możliwość ukrycia mikrofonu w rękawie lub kołnierzu koszuli. 
GSM-BOX  posiada wbudowany akumulator LI-ion o poj 320mAh który zapewnia do 5 godzin czasu rozmów lub 145 godzin czuwania.

Charakterystyka:
Rozmiar: 85 x 50 x 4,5 mm (dł x szer x wys) Podobnie jak Master Card
Waga: 30 gramów
Unikalny nr IMEI
Pełna regulacja głośności dla dwóch odrębnych trybów 
Moduł GSM: czterozakresowy 850/900/1800/1900MHz
Wbudowana cewka indukcyjna
Czas rozmów: do 5 godzin
Czas czuwania: 145 godzin
Ładowanie : Gniazdo Micro USB

Urządzenie umożliwia podłączenie do niego pałer-baku za pomoca gniazda micro usb, dzięki czemu dodatkowo można wydłużyć jego czas działania.  W zestawie:
GSM-BOX z Mikrofonem przewodowym
1 x kabel USB
Instrukcja obsługi

NAJ LEPIEJ WSPÓŁPRACUJE
ZE SŁUCHAWKAMI:

  • ECO
  • MICROEAR
  • NANO